24 czerwca odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/21 przez oddziały przedszkolne.

Motylki, Biedronki i Żabki  rozpoczęły uroczystość tańcem Poloneza.  Uczniowie podziękowali wszystkim osobom, które przez cały rok szkolny  dbały o ich rozwój, naukę, wychowanie, bezpieczeństwo oraz zdrowe odżywianie.  Podziękowania popłynęły także do Rodziców, którzy zawsze wspierali dzieci i byli chętni do pomocy.  Wspólnym śpiewem dzieci wspominały wspaniałe chwile spędzone w przedszkolnych murach. Wspólnie z wychowawcami i dyrekcją uczniowie pożegnali panią Wicedyrektor Marię Żemojtel.

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe nagrody oraz dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, uczniom i wszystkim osobom, które były z nami przez cały rok szkolny.

Życzymy udanych wakacji!

Wychowawcy oddziałów zerowych