„Odchodzę od komputera i za bezpieczną zabawę się zabieram”
            18  czerwca 2021 r. naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji z Nakła nad Notecią. Goście przybyli, aby wyróżnić dyplomem oraz obdarować upominkami laureatów konkursu plastycznego ogłoszonego przez zespół ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii.
            Konkurs „Odchodzę od komputera i za bezpieczną zabawę się zabieram” został zorganizowany dla uczniów klas I-III. Miał na celu zwrócenie uwagi dzieci na zabawę, inną niż tą, związaną z korzystaniem z komputera oraz sieci internetowej.
            W konkursie udział wzięło ponad 300 dzieci z całego powiatu. Komisja konkursowa wyróżniła między innymi uczennice z naszej szkoły.
 
Laureaci
 
W kategorii klas I:

3. miejsce – Emilia Malinowska   klasa 1 c
 
W kategorii klas II:

2. miejsce – Anna Popielska   klasa 2 b
3. Miejsce –  Karina Banaszak   klasa 2 b
 
Gratulujemy!
 
„ZAMEK SĘDZIWOJA- NA SZLAKU GOTYCKIEJ CEGŁY”
 
            W piątek, 11 czerwca 2021 r. w Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna został rozstrzygnięty konkurs „ZAMEK SĘDZIWOJA- NA SZLAKU GOTYCKIEJ CEGŁY”. Na konkurs zorganizowany przez muzeum nadesłano łącznie 99 pracze szkół gminy Szubin.
            Komisja w składzie: przewodnicząca, zastępca burmistrza Wioletta Borys-Stachowiak, Hanna Zawadzka-Pleszyńska, Kamila Czechowska wyłoniła zwycięzców, wśród których znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.  
 
Laureatami zostali.
 
W kategorii klas „0” i młodsze dzieci:
III miejsce Katarzyna Jaśkiewicz ,,Żabki”

W kategorii klas I-III szkół podstawowych:

I miejsce Oliwia Dzięciołowska   klasa 1 b
II miejsce Kaja Godek   klasa 2 b

Wyróżnienia:
Marcel Walczak   klasa 2 c
Dominika Piekarska   klasa 2 c
Gracjan Banasiak   klasa 1 b
Maja Mallek   klasa 1 c

W kategorii klas IV-VIII szkół podstawowych, szkoły ponadpodstawowe:
Filip Adamowski   klasa 4 a

 
Gratulujemy!