Rodzicom, Uczniom i Przyjaciołom szkoły życzymy, aby nadchodzące Święta Wielkanocne upłynęły w dobrym zdrowiu i radości. Pomimo, że to już kolejne święta, które będą wyglądały inaczej niż zawsze, niech będą one pogodne, przepełnione wiosenną aurą i pełne optymizmu.

Życzymy, aby ten wielkanocny czas okazał się momentem spokoju i wytchnienia od trudów codzienności. Niech te świąteczne dni pozwolą zgromadzić siły do dalszej nauki i pracy.

Życzymy przede wszystkim nadziei, która każe wierzyć, że pandemia wkrótce się skończy. A w tym trudnym czasie, niech Wielkanoc będzie dla wszystkich okazją do wzajemnej dobroci, życzliwości i pocieszenia.

Niechaj miłość Zmartwychwstałego Chrystusa stanie się źródłem siły, mocy i wytrwałości na każdą chwilę dnia.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,