Pluszowy miś – ulubieniec z dzieciństwa i powiernik wielu sekretów obchodzi swoje święto co roku 25 listopada. Ze względu na panującą sytuację epidemiczną Dzień Pluszowego Misia miał w tym roku w naszej szkole nieco inną formę. Nie było konkurencji między klasami. Każda grupa brała udział w zabawie osobno. Konkurencje sportowe oraz zabawy ruchowe zostały dobrane w taki sposób, aby zachować możliwy dystans i przeprowadzić pełną dezynfekcję sprzętów użytych w trakcie zabaw oraz dezynfekcję sali gimnastycznej, w której odbywała się uroczystość.
W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Z samego rana otrzymały list od Pluszowego Misia, w którym zostały zaproszone do różnorodnych zabaw: tropiących, ruchowych, zagadek czy układania puzzli XXL.
Pomimo braku możliwości przyniesienia swojego ukochanego pluszaka Dzień Misia upłynął w radosnej atmosferze. Dzieci spędziły czas na bezpiecznej i wesołej zabawie. Po powrocie do domu nasze maluszki miały uściskać swoich pluszowych przyjaciół i szepnąć im do uszka o swoich wrażeniach z uroczystości.

więcej

 

Emilia Hilscher

Natalia Łużyńska