Święta Wielkanocne w tym roku będą zupełnie inne niż poprzednie. Nie będzie rodzinnych spotkań, nie będzie święconki w kościele, uroczystego Triduum ani dzieci biegających w lany poniedziałek po osiedlowych uliczkach. Z powodu epidemii czas się zatrzymał. Jest to bardzo trudny okres dla nas wszystkich. Jednak te ograniczenia są po to, abyśmy mogli za jakiś czas, bez lęku, spotkać się w gronie najbliższych.

Życzymy, aby Święta Wielkanocne były radosne, odświętne i rodzinne na tyle, na ile jest to możliwe. Niech tegoroczna Wielkanoc będzie zapowiedzią nowego czasu, a Zmartwychwstały Chrystus źródłem nadziei na lepsze jutro i siły na nadchodzące dni. Pomimo, że wszyscy pozostaniemy w domach, życzymy Państwu i Wam Drodzy Uczniowie,  aby ten świąteczny czas miał wymiar duchowy i przyniósł refleksje. Życzymy zdrowia i wytrwałości w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne