W dniu 15.02.2020 roku w restauracji Albatros w Wąsoszu odbył się XXII Bal z Dwójką. W imieniu organizatorów, bal uroczyście rozpoczęli Pan Paweł Grochala – Przewodniczący Rady Rodziców oraz Pani Maria Żemojtel – Wicedyrektor Szkoły.

Poza eleganckimi wnętrzami lokalu, smacznym jedzeniem i znakomitą oprawą muzyczną na gości czekały liczne atrakcje, jak loteria fantowa, czy licytacje. Całkowity dochód z balu w wysokości niemal 6500zł przeznaczony zostanie na przygotowanie niezapomnianego dnia dziecka dla uczniów naszej szkoły.

Organizatorzy serdecznie dziękują gościom za wspólną zabawę oraz sponsorom, dzięki którym to mogli przygotować tak atrakcyjne nagrody w loterii fantowej i zlicytować takie piękne obrazy.

Do zobaczenia na kolejnym Balu z Dwójką!!!