Mama i tata to najważniejsze osoby w życiu dziecka, dlatego należy pielęgnować więź między nimi. Tymi słowami Pani Dyrektor Gabriela Rojek rozpoczęła uroczystość Dnia Rodziny. Przywitała zgromadzonych gości oraz życzyła wszystkim dużo radości ze wspólnie spędzonego czasu.

Chcąc wyrazić swój szacunek i miłość do rodziców oraz wdzięczność za trud wychowania, uczniowie klas: IIa, IIb, IIc i IId przygotowali część artystyczną. Zaprezentowali się w pięknie przygotowanych strojach. Recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli oraz pokazywali swoje uczucia i emocje w pantomimie. Rodzice nagradzali starania dzieci gromkimi brawami. Po odśpiewaniu „Sto lat” uczniowie wręczyli mamom i tatusiom przygotowane przez siebie upominki. Po występach była okazja do wspólnych rozmów, zdjęć, poczęstunku i podziwiania portretów rodzin w przygotowanych galeriach.

foto: Oliwia Ożóg, Roksana Ożóg, Julia Guss

Uroczystość przebiegła w ciepłej i rodzinnej atmosferze i na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.

Organizatorzy uroczystości:

Katarzyna Sztuba, Alicja Walkiewicz,