8 maja 2017r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III szkoły podstawowej. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych, umożliwienie wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi podczas rozwiązywania zadań tekstowych oraz wyłonienie Mistrza Matematyki Szkoły Podstawowej nr2 w Szubinie. W konkursie wzięło udział 20 uczniów z klas trzecich. Uczestnicy rozwiązywali zestaw pięciu zadań tekstowych.

WYNIKI KONKURSU

I miejsce i tytuł Mistrza Matematyki Szkoły Podstawowej nr2

Jakub Piekarski z kl. IIIb i Zuzanna Skibińska z kl. IIIc

II miejsce: Katarzyna Wargulec z kl.IIId

III miejsce: Oliwia Robaczewska z kl.IIIa

wyróżnienia

Roman Makowiecki  kl. IIIc

Kacper Tubacki  kl. IIIc

Alan Burbo  kl. IIId

Laureaci otrzymali dyplomy i gry edukacyjne, a pozostali uczestnicy dyplomy za udział i drobne upominki.

Uczniowie, którzy zajęli I i II miejsce będą reprezentować naszą szkołę w Gminnym Konkursie Matematycznym, który odbędzie się 25 maja 2017r.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sylwia Kral

Grażyna Witkowska