W czwartek 30.09.2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka.
Wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych zostały uroczyście przywitane przez prowadzącą imprezę oraz Hanię z grupy Motylki. Dziewczynka wspólnie z rodzicami przygotowała życzenia dla naszych małych Panów.
Następnie chłopcy przystąpili do wspólnej rozgrzewki, a potem wzięli udział w konkurencjach, podczas których każdy mógł się wykazać inną sprawnością. Chłopcy podczas wspólnej zabawy wcielali się w różne role. Byli murarzami, którzy biegali z taczką po wyznaczonej trasie, majsterkowiczami, którzy łączyli zabawkowe elementy warsztatu przy użyciu śrubek, projektantami tworzącymi jezdnię dla aut, a także siłaczami przenoszącymi i podnoszącymi sztangę.
Wszystkie dziewczynki gorąco dopingowały swoich kolegów. Było wiele śmiechu i dobrej zabawy. W nagrodę chłopcy zostali odznaczeni krawatami Super Chłopaka.
Nagrodą dla wszystkich dzieci były przygotowane słodkości.

Emilia Hilscher