Family Park w Bydgoszczy to ciągle atrakcyjne dla dzieci miejsce zabawy, rozrywki, nauki. Właśnie tam, we wtorek 28.09.2021r.,udali się nasi pierwszoklasiści na swoją pierwszą wycieczkę integracyjną. Po powitaniu na scenie przez animatorów oraz podaniu zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z atrakcji, dzieci ruszyły na „podbój” Family Parku.

Ścianka do wspinaczki, samochodziki, figloraj, tęczowe zjeżdżalnie, kręgle, strefa trampolin, wystrzałowe armatki oraz szalone eksperymenty u Profesora Ciekawskiego to atrakcje, z których dzieci korzystały z niespożytą energią, entuzjazmem, ale przede wszystkim z dziecięcą radością.

Pierwszoklasiści wrócili z wycieczki szczęśliwi, zadowoleni i pełni wrażeń!

Wychowawczynie:

Grażyna Witkowska