14 października 2020 r. w naszej szkole odbyło się Pasowanie Pierwszoklasistów. Miało ono miejsce w innych, niż dotychczas okolicznościach. Ze względu na pandemię uczestników uroczystości obowiązywał reżim sanitarny. Mimo wyjątkowej sytuacji pasowanie przebiegło w równie podniosłej atmosferze, jak w latach ubiegłych.  

Uczniowie klas pierwszych, w obecności dyrekcji oraz przedstawiciela Rady Rodziców, złożyli przyrzeczenie na sztandar szkoły. Ślubowali, że będą pilnymi uczniami i dobrymi Polakami. Obiecali również, że swym zachowaniem będą sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Uroczystego aktu pasowania na ucznia dokonały wychowawczynie: pani Sylwia Kral, pani Alina Rzadkiewicz i pani Karina Kuźniak – Garstecka.

Następnie przewodniczący Rady Rodziców pan Paweł Grochala wręczył pierwszoklasistom upominki.

 

więcej

Uroczystość zakończyła się programem artystycznym przygotowanym przez uczniów z klas II a i II c.

Uczniom klas pierwszych serdecznie gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych chwil w naszej szkole oraz dotrzymania słów przysięgi.

 

Wychowawczynie klas pierwszych