Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi, Przyjaciele naszej szkoły!

Skończył się rok szkolny 2019/2020. Był to rok nietypowy. Zakończenie roku podczas pandemii koronawirusa było inne, niż te, w których dotychczas uczestniczyliśmy. Ostatnie miesiące zdalnego nauczania stanowiły niemałe wyzwanie nie tylko dla Was, Drodzy Uczniowie, ale również dla Waszych Rodziców, Dyrekcji, Nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Musieliśmy odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości. Nauczyć nowych form i metod pracy, współdziałać, by dobrze realizować proces kształcenia. Działaliśmy z pełną determinacją i zaangażowaniem. Udało nam się pokonać przeciwności i możemy być dumni z osiągniętych wyników.

Miniony rok szkolny był bardzo pracowitym okresem, a zakończenie roku to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego ucznia. To dzień, w którym otrzymaliście świadectwo swojej pracy.

Drodzy Uczniowie! Przekazuję Wam serdeczne gratulacje i podziękowania za chęć zdobywania wiedzy, osiągnięte wyniki i dążenie do poszerzania horyzontów oraz dbałość o dobre imię szkoły. Mam gorącąnadzieję, że niebawem się z Wami spotkam w szkole, na zajęciach stacjonarnych, bo wszyscy za Wami bardzo tęsknimy. Życzymy Wam spokojnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Szanowni Rodzice! Dziękuję Wam za wytrwałość i cierpliwość, szczególnie podczas ostatnich miesięcy zdalnego nauczania. Dziękuję za dobrą współpracę, wsparcie i zrozumienie. Cieszę się, że wszystkie wspólne działania służą rozwojowi naszej szkoły oraz zapewniają dzieciom lepszą edukację. Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym również będę mogła liczyć na Państwa pomoc i zaangażowanie.

Dziękuję Wam, Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, za to, że rzetelnie i wytrwale przekazujecie młodemu pokoleniu zasób wiedzy oraz umiejętności, wzbogacacie ich w nieprzemijające wartości i dążycie do tego, aby nasi Uczniowie wyrośli na mądrych i dobrych ludzi.

Dziękuję Pracownikom administracji i obsługi za wytężoną pracę. Z Państwa pomocą, szczególnie ostatnie trudne miesiące, mijały pomyślnie, a dzięki naszej współpracy mogliśmy dobrze realizować zadania szkoły.

Wszystkim życzę wspaniałych i zdrowych wakacji!

Wierzę, że we wrześniu spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy!

 

                                                                                       Dyrektor

Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie

                                                                                               Gabriela Rojek