Szanowni Państwo!

Niedługo kończy się rok szkolny 2019/2020. W związku z wprowadzonym w Polsce stanem epidemii nie będziemy mogli spotkać się na tradycyjnej uroczystości w sali gimnastycznej, tylko zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych odbędzie się zdalnie. Wychowawcy przekażą Państwu szczegółowe informacje za pomocą e- dziennika. Natomiast rozdanie nagród i dyplomów zaplanowane jest na wrzesień 2020 roku  lub odbędzie się w innym terminie, w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Drodzy  Rodzice!

Dziękujemy  Wam  za współpracę podczas całego roku szkolnego 2019/2020. Szczególnie dziękujemy za  wyrozumiałość, cierpliwość, zaangażowanie  i poświęcony czas w trakcie  zdalnego nauczania.

W tym trudnym czasie życzymy Wam, Drodzy Rodzice oraz Waszym bliskim, dużo zdrowia, radości i spokoju.

Dyrektor Szkoły Gabriela Rojek

Wychowawcy: Magda Błażyńska,