Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele,

Próbny Egzamin Ósmoklasisty przygotowany przez CKE

Informuję, iż 30, 31 marca oraz 1 kwietnia 2020 roku Uczniowie będą mogli pobrać arkusze egzaminacyjne ze strony internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku (https://www.oke.gda.pl) i rozwiązywać w dogodnym dla siebie czasie.

Uczniowie będą mogli omówić treść zadań i rozwiązania z nauczycielami j. polskiego, matematyki oraz j. angielskiego, którzy będą dostępni w czasie konsultacji. Po 8 kwietnia 2020 Centralna Komisja Egzaminacyjna udostępni klucze rozwiązań do zadań.

W naszej szkole Próbny Egzamin Ósmoklasisty odbywał się w listopadzie w związku z tym proponowany egzamin ma charakter ćwiczeniowy dla Uczniów.

Dodatkowe materiały związane z egzaminami (informatory, przykładowe arkusze egzaminacyjne, zestawy zadań) dostępne są na stronie www.cke.gov.pl oraz Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych.

Z życzeniami zdrowia

Gabriela Rojek