W siedzibie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Mariana Rejewskiego
w Bydgoszczy rozstrzygnięto wojewódzki konkurs plastyczny, na który nadesłano ponad 140 prac z 19 placówek województwa kujawsko-pomorskiego. Komisja konkursowa w składzie: dr hab. Ryszard Nowicki prof. UKW w Bydgoszczy, Anna Drejas z Państwowego Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy, Ewa Pronobis-Sosnowska dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej i Justyna Frelichowska nauczyciel bibliotekarz, wybrała najlepsze prace, które ocenione były zgodnie z kryteriami: ciekawa interpretacja proponowanej tematyki, zgodność pracy z tematem, samodzielność, oryginalność estetyka pracy plastycznej. Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień odbyła się w Bydgoszczy. Wśród nagrodzonych znalazły się dzieci z naszej szkoły.

Laureaci konkursu:

kategoria przedszkola

II miejsce – Milena Woźniak – Żabki

Wyróżnienia:

Mateusz Bednarek – Żabki

Emilia Malinowska – Żabki

Lena Jeż – Motylki

Hanna Derangowska – Żabki

Lena Obszyńska –Żabki

kategoria klasy I-III

Emilia Janiszewska kl. II b

Wszystkim laureatom serdecznie  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ewa Sendwicka