27.02.2020 r. w grupach przedszkolnych został zorganizowany Dzień Bezpiecznego Internetu. Uczniowie poznali pracownię komputerową. Dowiedzieli się, w jaki sposób w życiu codziennym można wykorzystać technologię informacyjną – komputery i internet. Próbowali przewidywać skutki wynikające z niebezpiecznych zabaw i postaw, korzystając z sieci. Współdziałali odpowiedzialnie, używając komputera podczas gry. Zdobywali również informacje o świecie, wykorzystując internet jako źródło wiedzy.

W ramach tego dnia rodzice otrzymali materiały, które zawierały m.in.: dziesięć porad dotyczących bezpiecznego korzystania z internetu przez dzieci, naszą umowę o internecie, stop cyberprzemocy, bezpieczne strony dla dzieci (www.necio.pl, www.sheeplive.eu,  www.sieciaki.pl.)

Organizatorzy: Ewa Sendwicka, Stanisław Adamczyk.