W minioną niedzielę tj. 3 marca, na terenie Parku Leśnego “Wesółka”, odbył się Bieg Wilczym Tropem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W zawodach wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie. Uczniowie startowali na dystansach: dla rocznika 2009 – 500m, natomiast dla rocznika 2008 – 2006 było to 900m. Uczniowie spisali się znakomicie zajmując czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych. Dla każdego uczestnika na mecie czekał wyjątkowy drewniany medal oraz ciepły posiłek w postaci grochówki oraz kiełbaski z grilla. Dziękujmy również p. Jackowi Paszkiewiczowi za współpracę i umożliwienie startu w zawodach. Za przygotowanie grupy oraz jej bezpieczeństwo podczas zawodów odpowiedzialni byli p. Małgorzat Jaroch, p. Tadeusz Brzykcy oraz p. Mateusz Smoliński.