18 października 2017 roku w naszej szkole odbyły się „otrzęsiny” klas IV, które zostały zorganizowane i przeprowadzone przez Samorząd Uczniowski, pod czujnym okiem opiekuna. Celem imprezy było przyjęcie czwartoklasistów do grona starszych uczniów oraz integracja zespołów klasowych.

Uczniowie każdej z klas IV przygotowali i zaprezentowali przebranie, piosenkę i okrzyk.  Potem czwartoklasiści wybrali dwuosobowe reprezentacje klas, które wzięły udział w konkursie „krzesełka” oraz tańcu par. Jury w składzie: pani wicedyrektor, Maria Żemojtel, opiekun samorządu uczniowskiego, pan Stanisław Adamczyk, pani pedagog, Bogusława Ryska oraz reprezentanci Samorządu Uczniowskiego podsumowali przygotowanie klas i ogłosili wyniki. Pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy IVc, drugie IVb, trzecie IVa i czwarte uczniowie klasy IVd.

Na koniec przyszedł czas na dyskotekę, w której wzięli udział również uczniowie klas piątych.