Zakończył się całoroczny konkurs matematyczny dla klas II i III pod nazwą „Aby zostać Mistrzem, trzeba ćwiczyć”. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie, który trwał od października do kwietnia, uczniowie rozwiązywali w domu zestaw 3 zadań tekstowych. W drugim etapie przystąpili do szkolnego konkursu i rozwiązywali zadania wybrane drogą losowania.

Mistrzem Matematyki mógł zostać każdy uczeń, który zdobył w obu etapach co najmniej 80% wszystkich możliwych do zdobycia punktów. Najlepsi uczniowie, którzy zajęli I, II i III miejsce otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i gry edukacyjne oraz zostali wpisani do Złotej Księgi. Mistrzowie Matematyki otrzymali dyplomy i upominki.

SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

„ABY ZOSTAĆ MISTRZEM, TRZEBA ĆWICZYĆ”

klasy II

I miejsce: Oliwier Pawlak IIb