8 czerwca 2017 roku przedszkolaki z grup „Żabki” i „Motylki”, przy Zespole Szkół w Szubinie, uczestniczyły w III Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej ‘English is Fun’ w Szubińskim Domu Kultury.

Na początku imprezy przywitały nas organizatorki p. Edyta Klawińska oraz
p. Michalina Piniarska. Mieliśmy okazję podziwiać podopiecznych organizatorek
w przedstawieniu muzycznym oraz wspólnie zatańczyć z uczestnikami oraz widownią piosenkę „Head and shoulders, knees and toes”.

Następnie nadszedł czas na zaprezentowanie się solistów oraz zespołów z przedszkoli z terenu gminy Szubin.

Lena Patela, Agata Bembnista, Natalia Kłosowska, Maja Cwajna oraz Helena Kuźma połączyły swoje talenty, by stworzyć zespół ‘HAPPY FEET’ i godnie zaprezentować Nasze Przedszkole. Młode artystki rewelacyjnie wykonały utwór „What’s the weather like today?” Zostały nagrodzone dyplomem i książką.

Rodzice, wychowawczynie oraz opiekun zespołu byli zachwyceni występem.

Serdecznie dziękuję dziewczynkom i życzę wielu dalszych sukcesów muzycznych oraz językowych. Rodzicom gratuluję wspaniałych dzieci.

Magdalena Szenefeld