Jak co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora  Oświaty konkursach przedmiotowych. Rok 2016/2017 jest bogaty w sukcesy naszych uczniów. Zarówno w przedmiotach humanistycznych, jak i ścisłych osiągnęli tytuły finalistów oraz laureatów. Najmłodszym laureatem został Remigiusz Grzybowski, uczeń klasy VI c. Do konkursu przedmiotowego z języka angielskiego przygotowywała go pani Ewa Strzyżewska.  Aleksandra Kabulla II c oraz Piotr Woźniak II a to gimnazjaliści, którzy zostali finalistami konkursu przedmiotowego z języka polskiego. Naszych polonistów pod opieką miała pani Emanuela Zbylut. Łukasz Przysiewkowski IIa został finalistą Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Opiekunem była pani Mariola Polańska. Z kolei pani Gabriela Rojek z przyjemnością przygotowywała do konkursu przedmiotowego z historii Patrycję Przybylską kl. IIIa gimnazjum – laureatka oraz Piotra Woźniaka II a – finalistę. W Zespole Szkół w Szubinie nie brakuje również umysłów ścisłych. Konkurs przedmiotowy z matematyki  należy do trójki finalistów z naszego Gimnazjum: Aleksandry Szczech IIc, Stanisława Moski IIIb oraz Tomasza Siuchnińskiego IIIc. Do sukcesu znakomicie przygotowała ich pani Danuta Pokora. Uczeń Tomasz Siuchniński z kl. IIIc gimnazjum może poszczycić się także tytułem laureata z konkursu przedmiotowego z fizyki oraz finalisty z chemii. Opiekunami i osobami pomagającymi w przygotowaniach były pani Ewa Kędziorska oraz Agnieszka Kulczyk. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz ich rodzicom, tak licznych sukcesów! Kadrze nauczycielskiej, z kolei dziękujemy za opiekę i motywowanie do pracy!

 

więcej