W środę 16 marca 2016r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie odbyły się DRZWI OTWARTE dla dzieci z rocznika 2009 i 2010 i ich rodziców. Dyrektor szkoły Gabriela Rojek przywitała gości, omówiła ofertę szkoły i bazę dydaktyczną   placówki.   Dzieci wraz z   rodzicami  mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych formach aktywności: lepienie z masy solnej, dekorowanie babeczek, konstruowanie z klocków, tworzenie wielkanocnych zajączków.

Dla gości przygotowano stanowisko promujące zdrową żywność, z której dzieci korzystają w szkole nieodpłatnie.

Odwiedzający szkołę zobaczyli sale lekcyjne z wydzielonymi kącikami: dydaktycznym, relaksacyjnym, komputerowym, czytelniczym, muzycznym i sportowym. Dużą atrakcją była zabawa przy tablicy interaktywnej.

Przybyli goście oglądali wystawy eksponujące działalność artystyczną dzieci.

Spotkanie było okazją do rozmów indywidualnych z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, logopedą, pedagogiem, anglistą, nauczycielem gimnastyki korekcyjnej i katechetką.

Rodzice otrzymali okolicznościowe foldery i pocztówki.

Organizatorzy dziękują za zainteresowanie i udział w „Drzwiach Otwartych” oraz zapraszają do zapisów dzieci do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie. Druki do pobrania są w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej www.dwojka-szubin.pl.

drzwi otwarte 2016

więcej