12 października 2018r. w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów.

Uczniowie klas pierwszych, w obecności dyrekcji i zaproszonych gości, złożyli przyrzeczenie na sztandar szkoły. Ślubowali, że będą pilnymi uczniami i dobrymi Polakami. Obiecali również, że swym zachowaniem będą sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Uroczystego aktu pasowania na ucznia dokonały wychowawczynie: pani Iwona Sabacińska, pani Barbara Robaczewska i pani Grażyna Witkowska.

Następnie przewodnicząca rady rodziców pani Wioletta Borys-Stachowiak pierwszoklasistom wręczyła upominki, a najstarsi koledzy pamiątkowe telegramy.

Uroczystość zakończyła się programem artystycznym przygotowanym przez uczniów z klas IIIa i IIc.

Pasowanie na ucznia to bardzo ważne i wzruszające wydarzenie nie tylko dla pierwszoklasistów, ale także dla ich bliskich. Uroczystość ta na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy w niej uczestniczyli.

Uczniom klas pierwszych serdecznie gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych chwil w naszej szkole oraz dotrzymania słów przysięgi.

Wychowawczynie klas pierwszych

foto: Aleksander Ryska                                                                                                                    więcej

foto: Oliwia Ożóg                                                                                                                               więcej

Link do pobrania zdjęć