16 lutego 2019 r. w restauracji „Albatros” w Wąsoszu odbył się XXI Bal z Szubińską Dwójką przygotowany przez Radę Rodziców i Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie.

            Zabawa rozpoczęła się o godzinie 20.00 i trwała do białego rana. Bal został uroczyście otwarty przez Przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Wiolettę Borys – Stachowiak  oraz Dyrektora Szkoły, Panią Gabrielę Rojek. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Radek Rybacki. Podczas balu odbyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Została również przeprowadzona licytacja trzech obrazów. Zebraną kwotę, ponad 4500 złotych, przekazano na nagrody dla uczniów naszej szkoły.

            Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom uczniów naszej szkoły za ufundowanie fantów na loterię, przyjaciołom i sympatykom Szubińskiej Dwójki, artystom plastykom za sprezentowanie obrazów i zdjęć na licytację.

            Wszystkim obecnym dziękujemy za wspaniałą zabawę i do zobaczenia na XXII Balu z Szubińską Dwójką!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie