13 lutego 2019 r., grupy przedszkolne : Biedronki, Motylki, Żabki uczestniczyły w wielkim balu karnawałowym.Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. 

W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, czarownice, biedronki, skrzaty, rycerzy, muszkieterów,kotki, kowboje, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali gimnastycznej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca.Mimo chwilowego zmęczenia uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków. W przerwach zabawę umilał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

więcej

Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów  oraz słodkiego poczęstunku.

Karolina Dawidowicz 
Sylwia Krajewska 
Katarzyna Sztuba