12.12.2018r. na szubińskim rynku odbył się jarmark bożonarodzeniowy pod nazwą „MikoJarmark”, którego organizatorem był Szubiński Dom Kultury.

W imprezie brali udział również członkowie i sympatycy Rady Rodziców naszej szkoły. Przygotowali stoisko z piernikami, grzańcem bezalkoholowym i grillowanymi kiełbaskami. Pierniczki piekli rodzice uczniów z naszej szkoły. Udało się uzbierać 1300zł, a kwota ta zasiliła konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2.

Serdeczne podziękowania dla: p. Beaty Kowalskiej, p. Ewy Woźniak, p. Jarosława Wierciocha, p. Kamili Cholewczyńskiej, p. Karola Dąbrowskiego, p. Karola Skibińskiego, p. Katarzyny Pogiel-Dąbrowskiej, p. Katarzyny Wiercioch, p. Laury Wolszlegier, p. Marleny Kowalczyk i p. Pawła Grochali.

Gratulujemy sukcesu i liczymy na dalszą współpracę.