Dnia 8.01.2019 r.  rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Gospodarzem zawodów była szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle nad Notecią. Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny: Szkoła Podstawowa nr 2 z Szubina, Szkoła Podstawowa z Kcyni oraz wspomniany już gospodarz zawodów Szkoła Podstawowa nr 3 z Nakła nad Notecią. Zwycięzcą okazała się szkoła z Nakła. W meczu o drugie miejsce zagrały szkoły z Szubina i Kcyni, mimo iż to dziewczyny z Szubińskiej Dwójki miały dwie piłki meczowe, uległy zawodniczkom z Kcyni przegrywając mecz 2:1 i ostatecznie zajęły 3 miejsce. Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek. Opiekunem zespołu oraz nauczycielem odpowiedzialnym za przygotowanie zawodniczek byli p. Małgorzata Jaroch oraz p. Aleksander Ryska.