W pierwszą sobotę ferii tj. 28 stycznia w Szubińskim Domu Kultury bawili się goście 19-tego balu z Dwójką. Bal zorganizowali członkowie Rady Rodziców wraz z pracownikami szkoły. Zebranych gości powitała Pani Dyrektor Zespołu Szkół – Gabriela Rojek oraz przewodniczący Rady Rodziców – Ewa Skuza oraz Karol Skibiński. Nad świetną atmosferą oraz oprawą muzyczną czuwali członkowie Grupy Dombek Show. Dla gości przygotowanych było sporo atrakcji, między innymi licytacja tortu, sprzedaż cegiełek, zdjęcia wykonywane w fotobudce i inne. W imieniu Dyrekcji, rodziców oraz uczniów szkoły serdecznie dziękujemy wszystkim gościom oraz sponsorom za hojne wsparcie rzeczowe i finansowe. Całkowity dochód z balu zostanie przeznaczony na zakup kolejnych szafek szatniowych dla naszych uczniów.

Więcej zdjęć w galerii.