Lato to czas beztroski, czas, kiedy pojawiają się nowe znajomości, atrakcje. Wyjeżdżamy w góry, nad morze lub nad jezioro. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia jednak, że czasami zapominamy o zasadach bezpieczeństwa. Chcąc uniknąć zagrożeń wakacyjnych, postanowiliśmy się dobrze przygotować do letniego relaksu.

16 czerwca gościliśmy w szkole Kierownika Rewiru Dzielnicowych asp. szt. Krzysztofa Kociałkowskiego i sierż. szt. Mateusza Wawrzyniaka z Komisariatu Policji w Szubinie. Dzieci z oddziałów przedszkolnych: Żabek, Motylków, Biedronek poznały zasady bezpiecznych wakacji. Dowiedziały się, jak należy odpowiedzialnie przebywać na słońcu, spędzać czas nad wodą, podczas wędrówek w górach, w lesie, na podwórku, w domu oraz podczas zabaw w najbliższej okolicy.

Wszystkim życzę bezpiecznych i udanych wakacji.

Sendwicka Ewa