Szanowni Rodzice, Przyjaciele naszej szkoły, Drodzy Uczniowie!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To kolejne święta, które będą wyglądały inaczej niż zazwyczaj. Z powodu pandemii nie będziemy mogli spotkać się z Wami, Kochani Uczniowie, podczas tradycyjnych, szkolnych Wigilii. Pomimo wielu obostrzeń, które czekają nas wszystkich podczas tegorocznych świąt, pragniemy, abyście pamiętali, że to niezwykły czas: pojednania, pokoju, miłości i radości. Dla wielu to czas wyczekiwany, dlatego tak wyjątkowy.

Niech Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju oraz odpoczynku. Momentem, w którym chociaż na chwilę można zapomnieć o problemach. Fantastyczna atmosfera tych dni, połączona z cudownymi tradycjami bożonarodzeniowymi, niech przyniesie wiele optymizmu na najbliższy czas i na nadchodzący Nowy Rok 2021.

Życzymy, aby Święta Bożego Narodzenia były radosne i rodzinne na tyle, na ile jest to możliwe. To święta, które niosą szczególną moc, dobroć i wzajemny szacunek. Te najpiękniejsze dni w roku niech pozwolą każdemu ufniej spojrzeć w przyszłość.

 Życzymy Państwu i Wam, Drodzy Uczniowie, dużo zdrowia, a radość towarzysząca przeżywaniu świąt niech przyniesie ciepło i wzajemną życzliwość oraz zagości na zawsze w Waszych sercach. 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne