5 uczniów naszej szkoły  wzięło udział w konkursie ogłoszonym przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa Oświaty pt. Życzenia dla Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Bydgoszczy z okazji jubileuszu 50-lecia działalności w Bydgoszczy. Na konkurs można było zgłaszać prace wykonane samodzielnie dowolną techniką plastyczną.

            Jury powołane przez organizatora konkursu w składzie p. Ilona Wierzbowska – prezes Kujawsko-Pomorskiego Centrum Dziedzictwa Oświaty, p. Ewa Pronobis-Sosnowska – dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. M. Rejewskiego w Bydgoszczy, p.Tomasz Szulc – wiceprezes Kujawsko-Pomorskiego Centrum Dziedzictwa Oświaty oceniało: samodzielność wykonania, oryginalność, pomysłowość oraz estetykę przedstawionych prac.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienia oraz drobne nagrody. Nagrodzeni zostali:

Laura Malinowska kl. V A,
Jakub Och kl. V A ,
Amelia Sobota kl. V A,
Zuzanna Szulc kl. V C,
Oliwia Szyperska kl. VI C.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom i zapraszam do udziału w konkursach plastycznych.

 

Dorota Lubawy