3 września 2018 r. o godz. 8.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klas 4 – 8 szkoły podstawowej i uczniów klas 3 oddziałów gimnazjalnych. Dzieci i ich rodziców, zebranych na placu apelowym szkoły, przywitała dyrektor szkoły p. Gabriela Rojek oraz wicedyrektor p. Tadeusz Brzykcy. Pani dyrektor serdecznie powitała wszystkich po wakacjach, przedstawiła nowych nauczycieli i wychowawców klas czwartych. Wszystkim uczniom życzyła udanego powrotu do szkoły  i zapału do pracy, nauczycielom wytrwałości, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci. Następnie zwróciła się do uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i klas trzecich oddziałów gimnazjalnych, życząc im powodzenia w tym trudnym, ale jakże znaczącym dla nich roku egzaminów kończących szkołę. Po ceremonii uczniowie udali się z wychowawcami do klas.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!