8 lutego 2018 roku odbył się  BAL KARNAWAŁOWY dla klas I – III

W czwartkowe przedpołudnie, 8 lutego, odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły – bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami i nauczycielami.  

foto: Amelia Zwolińska

Rozrywkę uczestnikom balu zapewniła grupa  animacyjna FUNimki,  panie  nikomu nie pozwolili się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie ze Słonicą baletnicą i panem Minionkiem, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatorów. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

foto: Martyna Krygier

Dziękujemy Dyrekcji, Radzie Rodziców i wszystkim sponsorom za wsparcie finansowe. Dziękujemy również wspaniałym rodzicom uczniów za pomoc w udekorowaniu sali gimnastycznej. Bez Was nasz bal nie byłby tak atrakcyjny!

foto: Oliwia Ożóg