Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski SP przygotował przedstawienie , podczas którego zaprezentowano współczesne kobiety , np. bizneswoman , kucharkę , pogodynkę .  Nie zabrakło też portretów kobiet sprzed lat. Uczennice przedstawiły , jak zmieniła się kobieta , jej wygląd , pasje na przestrzeni lat. Występ zakończył się piosenką ‘’ Być kobietą ” w wykonaniu Soni Ataya oraz ‘’Nie zapomnij’’ przygotowaną przez Angelikę Piekarską.

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski Gimnazjum przygotował wybory Miss Gimnazjalistek. W konkursie brało udział 6 pięknych dziewcząt. Wśród nich uczniowie wybrali Miss Publiczności – Julię Kubisiak z klasy III a. Jury wybrało najpiękniejszą, najsympatyczniejszą uczennicę gimnazjum – Patrycję Mikoś z klasy III b. Uczniowie w głosowaniu przyznali również tytuł Miss Nauczycielek. Uzyskała go pani Ewa Szczepaniak. Nagrodą dla naszych Miss jest pobyt w strefie Spa w sali 22 w czasie długiej przerwy śniadaniowej. Gratulujemy!

Gimnazjum – klasy I – III

foto: Amelia Zwolińska