Nasi uczniowie w składzie: Aleksandra Kabulla, Katarzyna Słowińska, Martyna Stefanowicz, Emil Nowak, Hanna Marchlewska, Weronika Bablikow i Weronika Świtalska wraz z trenerkami Izabelą Terzimann i Dorotą Skupiewską po odniesionym sukcesie w Eliminacjach Regionalnych w Łodzi pojechali na 25. Finał „Odysei Umysłu” do Gdyni. Udali się tam naładowani kreatywną energią, pełni optymizmu i zapału.

W sobotę, 2 kwietnia 2016 r. zaprezentowali swój problem długoterminowy „Między nami zwierzętami”, obejrzeli dużo inspirujących występów, spotkali Omera oraz poznali nowych znajomych z drużyny kumpelskiej z Kłodzka. Pogoda dopisywała, więc mieli również możliwość odbyć długi spacer po Bulwarze Nadmorskim. Natomiast wieczorem całodniową, niespożytą energię mogli rozładować na Imprezie Integracyjnej, która odbywała się w hali Gdynia Arena.

Nasi Odyseusze twórczo zmęczeni, ale gotowi na kolejne wyzwania 3 kwietnia ruszyli na podbój pawilonu 4., Pomorskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego. Tam przyszło im stanąć oko w oko ze słownym problemem spontanicznym. W dwóch konkurencjach: Problemie Długoterminowym i Problemie Spontanicznym rywalizowali z najlepszymi 26 drużynami z całej Polski. W godzinach wieczornych, na największej jak do tej pory uroczystej Gali Finałowej, okazało się, że zajęli 8. miejsce w II grupie wiekowej  w problemie 5.

więcej

Odyseusze wracali do domu bardzo zadowoleni z wyniku, jaki uzyskali w konkursie, pełni niezapomnianych przeżyć i emocji. Udział w 25. Finale „Odysei Umysłu” był dla nich niezwykłą przygodą. Deklarują gotowość podjęcia wyzwania w kolejnej edycji Odysei. Chcą, aby znów ogarnęło ich twórcze szaleństwo, chcą spodziewać się niespodziewanego i cieszyć się każdą chwilą.

Naszym Odyseuszom gratulujemy kreatywności