Spotkania ze sztuką wpisane są w harmonogram imprez i uroczystości klas I – III. Mieszczą się w tym wyjazdy do kina, teatru, filharmonii.

Tym razem spotkała nas inna propozycja. Dostaliśmy zaproszenie na przedstawienie teatralne pt. „To, co najważniejsze” wystawiane przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych.

Pod osłoną muzyki, ruchu, pięknych barw, scenografii, choreografii została pięknie ukryta niepełnosprawność dzieci. Czuliśmy się jak prawdziwi widzowie na prawdziwej sztuce teatralnej.

Aktorom gratulujemy odwagi, twórczego potencjału, wrażliwości, a ich opiekunom pomysłu! Na pewno zapamiętamy, że przyjaźń, zdrowie, radość i szczęście, to wartości najważniejsze w życiu!

Wzajemne podziękowanie i miłe słodkie akcenty przypieczętowały wspólną integrację dzieci klas I – III z SP nr2 i ZSS w Szubinie.

Dziękujemy!

Uczniowie klas drugich i trzecich

z wychowawczyniami