W miniony czwartek 1 października na Stadionie Miejskim w Szubinie odbył się ostatni Czwartek Lekkoatletyczny – zawody sportowe skierowane dla uczniów szkoły podstawowej, którzy rywalizowali ze sobą w biegu na 60m, 300m, 600m (dziewczęta), 1000m (chłopcy), skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Każdy zawodnik mógł startować podczas jednych zawodów w dwóch konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej). Trzech najlepszych zawodników z każdej konkurencji w klasyfikacji końcowej weźmie udział w finale Ogólnopolskim w Łodzi – największej imprezie lekkoatletycznej w Europie.

W dotychczasowej klasyfikacji na wysokich pozycjach znajdują się uczniowie naszej szkoły:

<Digimax S1030 / Kenox S1030> więcej

Dominiak Aleksandra

Grycza Izabela

Leśniewicz Malwina

Marchlewska Marta

Mierzwiński Ksawery

Przybylska Weronika

Siekierski Radosław

Siębor Wiktoria

Staśkiewicz Natalia

Wypych Jacek

Zwolińska Amelia

Wszystkim startującym w Czwartkach Lekkoatletycznych serdecznie dziękujemy i już dziś zapraszamy do startów w rundzie wiosennej, która rozpocznie się w połowie kwietnia.

Nauczyciele wychowania fizycznego