27.11.2018 r. w naszej szkole najmłodsi uczniowie wzięli udział w Dniu Pluszowego Misia. Wyniki w poszczególnych konkurencjach przedstawiła p. Magdalena Wojtas – Gnat.

Grupa miejsce  Liczba punktów
II grupa
Motylki   20
Biedronki III miejsce 22
Żabki   21
Klasa I A I miejsce 26
Klasa I B II miejsce 23
I grupa
Klasa I C III miejsce 28
Klasa II A II miejsce 30
Klasa II B I miejsce 34
Klasa II C   24
Klasa III A   21

Celem imprezy sportowej m.in. było:identyfikowanie się z grupą i poczucie się współodpowiedzialnym za wykonywane zadanie, rozumienie, że każdy człowiek może ponosić porażki, ale również cieszyć się z sukcesu własnego i innych.

W sali gimnastycznej zaprezentowanowystawkę plakatów nt.” Miś – nasz bohater z…” oraz piosenkę pt.” Pluszowy miś” .

Pan Dyrektor Tadeusz Brzykcy kapitanom drużyn wręczył upominki, dyplomy i słodycze.

Składamy serdeczne podziękowania za współpracę p. Dorocie Lubawy oraz  p.Dobromile Swosińskiej, a także rodzicom dzieci.

Organizatorzy: Ewa Sendwicka,, Magdalena Wojtas-Gnat, Emilia Hilsher i Rafał Witkowski