Protokół z zebrania Rady Rodziców z dnia 08.02.2018 r.

1. PORZĄDEK ZEBRANIA:

Proponowany porządek zebrania obejmował:

1. Rozliczenie 20 Balu Karnawałowego
  2. Rozliczenie wpłat na Komitet Rodzicielski
  3. Organizacja Kiermaszu Wielkanocnego i Festynu Rodzinnego
  4. Problemy zgłoszone na zebraniach z rodzicami
  5. Zabranie głosu przez Panią Dyrektor – Gabrielę Rojek
  6. Wolne wnioski.

1. Rozliczenie 20 Balu Karnawałowego
  • Przewodnicząca Rady Rodziców podziękowała członkom Rady za zaangażowanie w organizację i balu karnawałowego oraz przedstawiła rozliczenia Balu (dochody i koszty oraz całkowity zysk z Balu Karnawałowego).
  1. Rozliczenie wpłat na Komitet Rodzicielski
  • Przewodnicząca Rady Rodziców przedstawiła rozliczenie składek na Komitet Rodzicielski na dzień 01.02.2018 r. Rozdane zostały również przedstawicielom klas rozliczenia szczegółowe w celu weryfikacji i zapoznania się.
  1. Organizacja Kiermaszu Wielkanocnego
  • Termin Kiermaszu Wielkanocnego – 03.2018 r. godz. 17.00
  1. Ponadto ustalono w trakcie zebrania wszelkie sprawy organizacyjne dotyczące Kiermaszu.
  2. Organizacja Festynu Rodzinnego
  3. Ustalony został termin festynu – 8 czerwca 2018 od 1500
  4. Motyw festynu nawiązujący do Tygodnia Kolorów: „Zdrowo i Kolorowo w Szubinie”.
  5. Ustalone zostały niektóre kwestie organizacyjne dotyczące Festynu.
  6. Zabranie głosu przez Dyrektora Szkoły – panią Gabrielę Rojek

Tematy omówione w trakcie zebrania dotyczyły:

• Podziękowania członkom RR za udział w organizacji balu.
  • Przestawienie przeprowadzonych remontów, zmianach w planie od dnia 26.02.2018 r., montaży tablic interaktywnych.
  • Pani Dyrektor poinformowała również o śmierci ucznia szkoły. Jednocześnie podziękowała Pani Przewodniczącej za udział w uroczystościach pogrzebowych.

1. Problemy zgłoszone na zebraniach z rodzicami
  • Został zgłoszony przez członka RR problem zgłaszania nieobecności dziecka do godz. 8.00. – sprawa dotyczy obiadów. Pani Dyrektor wyjaśniła przyczyny konieczności zgłaszania nieobecności dziecka do godziny 8.00, nie zostaną dokonane zmiany organizacyjne w powyższej kwestii.

Na tym zebranie zakończono.

Kolejne zebranie zaplanowane zostało na dzień 1 marca 2018.

Przygotowała:
Protokolant:   Ewa Woźniak