W listopadzie został zorganizowany konkurs plastyczny pod tytułem: „Najważniejsze wartości dla mnie…”

Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy na temat praw dziecka. Odbył się on z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka przypadającego 20 listopada. W konkursie propagowano wartości, które według Małgorzaty Strzałkowskiej: „Wpływ największy na uczynki nasze mają, są powodem naszych działań i wszystkiemu sens nadają, a więc dbajmy o wartości i pilnujmy należycie, byśmy zawsze w zgodzie z nimi budowali nasze życie”.

Jury w składzie: p. Maria Żemojtel – wicedyrektor szkoły, p. Dorota Lubawy – nauczyciel plastyki oceniało prace dzieci. Ogółem wpłynęło 30 prac plastycznych. Podczas oceny prac konkursowych jury brało pod uwagę: zgodność pracy z tematem, samodzielność i estetykę wykonania oraz oryginalność. Wszystkie nagrodzone prace wyróżniały się pomysłowością i starannością wykonania. Wśród wartości, które uczestnicy konkursu zobrazowali pojawiły się m.in. takie jak: przyjaźń, miłość, uprzejmość, wolność, pokój, tolerancja. Nagrody ufundowała p. Gabriela Rojek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2. Wręczenie nagród odbyło się 4 grudnia 2020 r. Wystawa pokonkursowa została zaprezentowana na holu oddziałów przedszkolnych.

Lista laureatów:

1. Olejniczak Klara – GRAND PRIX