1 września 2020 o godz. 8.00 w naszej szkole rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniowie klas 4-8 zebrali się na placu apelowym i boisku asfaltowym.

W tym roku 1 września wyglądał u nas nieco inaczej niż zwykle. Nie było wspólnego, uroczystego apelu. Zgromadzonych przywitała pani dyrektor Gabriela Rojek, która serdecznie powitała wszystkich w szkole po długim niewidzeniu się i nauce zdalnej. Zapowiedziała powrót do nauki w trybie stacjonarnym, który jednak będzie wiązał się z wieloma obostrzeniami. Pani dyrektor przekazała uczniom ogólne informacje dotyczące zmian w szkole, zgodnie z bieżącymi wytycznymi GIS, MEN, MZ.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych. Tam zostały im przekazane informacje dotyczące planu lekcji oraz procedury związane z funkcjonowaniem w szkole w czasie zajęć i przerw.

Uczniom życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, nauczycielom wytrwałości, rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci, a wszystkim dużo zdrowia.