27 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas trzecich.

Późnym popołudniem do szkoły przybyły postacie z krainy czarów i magii. Po zabawie powitalnej dzieci zapoznały się z tradycjami wieczorów andrzejkowych i katarzynkowych. Potem tańczyły przy muzyce, bawiły się wspaniale podczas wróżb i częstowały słodyczami. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię przyszłej sympatii, losował karteczki z nazwami zawodów. Dzieci szukały odpowiedzi, jaka będzie ich przyszłość w symbolach ukrytych w kubeczkach. Uczniowie poznawali również wygląd swojego przyszłego męża lub żony. Kręcili butelką w poszukiwaniu wskazówek od losu.

Sposobów na ,,poznawanie przyszłości” było wiele, ale każdy z uczniów potraktował je jako zabawne spędzenie czasu z kolegami i koleżankami.

Wychowawczynie klas III