12 października 2018 roku ogłoszono wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas 0 – III ,,SZKOŁA SPRZED 100 LAT, CZYLI JAK SIĘ UCZYLI NASI PRADZIADKOWIE”.

Celem konkursu było poszerzanie wiedzy o dawnej szkole, wyglądzie i wyposażeniu sal lekcyjnych oraz stosowanych przez uczniów przyborach. Przygotowanie pracy miało również kształtować umiejętność dostrzegania zmian, jakie nastąpiły w edukacji uczniów na przestrzeni wieku, wyzwalać aktywność twórczą oraz kształtować wyobraźnię plastyczną.

Jury w składzie: artysta plastyk: Hanna Zawadzka – Pleszyńska, pedagog szkolny Bogusława Ryska oraz wicedyrektor Tadeusz Brzykcy, wyłoniło najciekawsze prace.

ZWYCIĘZCY klasy ,,0”

I miejsce  Kinga Staroń „Żabki”

II miejsce  Filip Ożóg „Motylki”

III miejsce  Kinga Socha „Motylki”

WYRÓŻNIENI

Agata Kujawa „Żabki”

Zofia Umińska ,,Biedronki”

ZWYCIĘZCY klasy I – III

I miejsce  Emilia Janiszewska  1 b

II miejsce  Karina Janik 3 a

III miejsce  Nadia Stasiak 2 c

WYRÓŻNIENI

Martyna Dzięciołowska  1 c

Joachim Kasperek  2b

Piotr Klein  2

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy:

Sylwia Krajewska