Centrum Rozwoju Lokalnego wraz z Tygodnikiem Katolickim „Niedziela” zorganizowało VI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pt.: „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Do konkursu przyłączyła się również nasza szkoła. Wysłaliśmy wiele prac ilustrujących wydarzenia ze Starego i Nowego Testamentu. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w czasie wakacji (10 sierpnia). Na liście nagrodzonych i wyróżnionych znalazła się nasza uczennica Julia Libront z kl. VIc. Wyróżniona została jej praca  pt.: „Ucieczka do Egiptu”. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów.

Anna Pokorzyńska