Pod takim tytułem w naszej szkole odbył się 31 października – Dzień z moim Patronem. Uczniowie kl. 0 – VII przyszli w tym dniu do szkoły w stroju swojego Patrona lub wybranego Świętego. Idąc szkolnym korytarzem można było spotkać: Maryję – Matkę Jezusa, Św. Liwię, Św. Helenę, Św. Filomenę, Św. Szymona Apostoła, Św. Maksymiliana Kolbego, Św. Franciszka z Asyżu, Św. Tomasza i wielu, wielu innych oraz Aniołki.

Celem było uświadomienie dzieci, że 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych, to czas radosny, kiedy wspominamy naszych Patronów w niebie. Warto obcować ze świętymi – modlić się, powierzać ich opiece, a także ich naśladować. Dzieci z kl. 0 – III obejrzały przedstawienie pod takim samym tytułem przygotowanym przez uczniów z Eucharystycznego Ruchu Młodych oraz kilku uczniów kl. V b. Była to okazja nie tylko do wspólnej zabawy, ale także bliższego poznania niektórych Świętych. Po przedstawieniu pani Dyrektor Maria Żemojtel wręczyła nagrody za najciekawszy strój Patrona. Dzięki ks. Proboszczowi Jackowi Pawelczykowi mogliśmy wręczyć 25 nagród, a wszystkich przebranych obdarować słodkościami.

Dzień Wszystkich Świętych przygotowała i poprowadziła Anna Pokorzyńska – katecheta.