14.10.2016r. odbyła się Uroczystość Pasowania Uczniów Klasy I na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr 2. Uczniowie w obecności dyrekcji szkoły i zaproszonych gości złożyli przyrzeczenie, że swoją nauką i zachowaniem będą sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Przewodniczący Rady Rodziców SP – Karol Skibiński przekazał na ręce wychowawczyni prezent ufundowany przez Radę Rodziców. Każdy uczeń otrzymał zestaw klocków- LICZB W KOLORACH. Uczniowie Gimnazjum obdarowali pierwszoklasistów pięknymi aniołami- symbolem opieki.

Uczniowie klasy I podziękowali Dyrekcji Szkoły za przyjęcie ich w poczet uczniów tej szkoły, Radzie Rodziców za wspaniały prezent, Rodzicom za trud i opiekę włożony w wychowanie,  Samorządowi Uczniowskiemu za poprowadzenie uroczystości oraz wychowawczyni za przygotowanie ich do uroczystości.

Wychowawczyni klasy I a – Beata Witkowska

foto: Olek Ryska