12 października 2015 roku dzieci z klas II c i II d uczestniczyły w imprezie zorganizowanej przez Państwa Sylwię i Artura Krajewskich.

Spotkanie połączone było z pogadanką o bezpieczeństwie. W nagrodę za aktywne uczestnictwo w rozmowie, uczniowie otrzymali opaski odblaskowe. Dzieci obiecały, że będą je nosić, aby być bardziej widoczne w ruchu drogowym.

Podczas imprezy uczniowie prowadzili jesienne obserwacje lasu, zbierali chrust, smażyli kiełbaski przy ognisku, uczestniczyli w zabawach ruchowych i degustacji winogron.

Gospodarze spotkania zadbali o organizację posiłku i poczęstowali dzieci ciepłą herbatką.

Uczniowie wraz z opiekunami podziękowali za wspaniałą imprezę. Dzieci na pewno na długo zapamiętają to miłe spotkanie.

Karina Kuźniak – Garstecka