23 listopada 2019 roku w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 20-lecia Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej przy parafii pw. św. A. Boboli w Szubinie. Na galę zostało zaproszonych wielu gości. Byli to między innymi przedstawiciele władz powiatowych, gminnych, różnych instytucji oraz darczyńcy.

Podczas uroczystości przedstawiono cele i założenia Akcji Katolickiej. Wspominano również działalność oddziału założonego 20 lat temu. Dziękowano wielu firmom, instytucjom i osobom za współpracę, zaangażowanie  oraz wsparcie finansowe.

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z Oddziałem Akcji Katolickiej w Szubinie. Podczas gali mieliśmy ogromny zaszczyt otrzymać statuetkę „Przyjaciela Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Szubinie”. Jest to niezwykłe wyróżnienie, które zobowiązuje naszą szkołę do jeszcze większego zaangażowania w działania oddziału.

Pragniemy serdecznie podziękować za zaproszenie na tą piękną uroczystość i nadanie naszej szkole zaszczytnego tytułu. Obiecujemy dalszą, owocną współpracę i życzymy wielu sukcesów w kolejnych latach działalności.