SIĘ GRA SIĘ MA

Nasza Szkoła została zgłoszona do programu Się Gra się Ma Bezpieczny Playroom. Jest to program, w którym za pomocą urządzeń mobilnych możemy oddawać głosy na Szkołę Podstawową nr 2. Głosować można raz dziennie z każdego urządzenia: telefonu, tabletu, komputera, laptopa, mało tego, jeśli urządzenia posiadają kilka przeglądarek, można głosować za pomocą każdej z nich. W ten sposób zwiększamy liczbę głosów. Drugą opcją jest zakup w sieci empik gry firmy Hasbro i zarejestrowanie paragonu, wtedy szkoła otrzymuje dodatkowe 50 pkt. Bardzo zachęcamy do systematycznego oddawania głosów na naszą Szkołę. Zachęćmy do tego również naszych bliskich, znajomych i kolegów z pracy. Mamy nadzieję, że podołamy zadaniu. Poniżej znajduje się link do oddawania głosów:

https://www.siegrasiema.com/swietlice/109