W ostatnią sobotę karnawału – 6 lutego w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Szubinie na ul. Mostowej odbył się 18 bal z „Dwójką” zorganizowany przez Radę Rodziców. Zebranych gości powitała Dyrekcja Zespołu Szkół– GabDSC_0284riela Rojek oraz przewodniczący RadyRodziców SP – Karol Skibiński i przewodnicząca Gimnazjum Arleta Masiakowska. Jak co roku na niemalże 100 gości czekało mnóstwo atrakcji i pyszne jedzenie przygotowane pod kierownictwem p. Anity Pawłowskiej, m.in. muszelki nadziewane i muffiny szpinakowe (przepisy poniżej, na zdjęciach). Wszyscy goście mogli zakupić cegiełki w cenie 10 zł, pod każdą kryła się niespodzianka. Można było wylosować m.in. ekspres do kawy, duży, bogato zdobiony zegar ścienny i grill elektryczny. O północy odbyła tradycyjna licytacja tortu pieczonego przez Dyrekcję szkoły. Wszyscy mogli wziąć również udział w przyspieszonym kursie tańca poprowadzonym przez p. Mariusza Porcelewskiego – instruktora tańca szkoły Bohema z Bydgoszczy. Goście mieli okazję nauczyć się podstawowych kroków salsy i bachaty. Ci, którzy najszybciej poczuli muzykę w nogach zostali nagrodzeni drobnym upominkiem. O oprawę muzyczną i świetną zabawę zadbał DJ WOLFI z Kcyni.

muszle  muffinki

Bal uświetnił występ zespołu „The Beatles” w lekko odświeżonym składzie w postaci najlepszych na świecie Rodziców! Panowie porwali publiczność i zebrali gromkie brawa!

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup kolejnych szafek szatniowych dla starszych uczniów szkoły.

  DSC_0589PicMonkey Collage6

więcej

Organizatorzy, dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, którzy wsparli organizację balu i ufundowali upominki do loterii cegiełkowej oraz wszystkim gościom, dzięki którym kolejne dzieci będą mogły korzystać z kolorowych szafek, zamiast szarych i ponurych szatni boksowych.

Zapraszamy na kolejne bale!

Rada Rodziców Zespołu Szkół w Szubinie